Zegarek POLAR V800 HRM

Nowy


Polar V800 to zegarek treningowy dzięki któremu mamy możliwość pomiaru tętna. W modelu tym nadajnik GPS został wbudowany do urządzenia. Urządzenie to jest skierowane dla profesjonalistów jak również zaawansowanych amatorów, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki do osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

1 300,00 zł

-490,00 zł

1 790,00 zł

Więcej informacji

Pomiar tętna dokonywany jest przy wykorzystaniu czujnika Polar H7 Bluetooth Smart. Funkcje związane z pomiarem tętna pozwalają manualnie lub w oparciu o wiek wyznaczać  5 stref tętna, wraz z sygnalizacją dźwiękową oraz wizualną.
Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i monitorować intensywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: bardzo lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna.


Polar OwnCal ® – Inteligentny licznik kalorii
Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii dostępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i intensywność aktywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest dostępny w monitorach pracy serca i monitorach aktywności fizycznej.

Treningi interwałowe oparte o tętno i dystans, automatyczny zapis międzyczasów, edytowane profile sportowe oraz ekrany i linie widoczne na wyświetlaczu pomagają odpowiednio zorganizować treningi.

Sensor znajdujący się w urządzeniu GPS umożliwia powrót do początku trasy po śladzie, nawigować po wprowadzonej trasie. Dzięki sensorowi można również ustawiać strefy oparte na prędkości oraz tempie. Funkcje te pozwalają osiągnąć zakładany cel aktywności.

Wysokość n.p.m. mierzona jest przez czujnik ciśnienia atmosferycznego. Wartość ta wskazywana jest jako suma wzniesień i spadków terenu oraz stopień nachylenia w górę lub w dół (wymagany sensor prędkości Polar Bluetooth® Smart).
Kompatybilność z serwisem internetowym Polar Flow – możliwość połączenia przez kabel USB
Eksport danych treningowych

Możliwość eksportu danych treningowych do innych serwisów i aplikacji.

Wodoszczelny do 30 m


Czas pracy baterii: do 13 godzin - nagrywanie sesji treningowej - tętno i GPS; do 50 godzin - nagrywanie sesji treningowej - tętno i GPS w trybie oszczędzania energii; Maksymalna pojemność pamięci komputera treningowego Polar V800 to 60 godzin danych treningowych z włączonym sensorem GPS i zapisywaniem informacji o tętnie.

W zestawie
    Komputer treningowy Polar V800
    Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7
    Specjalny kabel USB
    Instrukcja obsługi Polar V800

Polar V800 HR
        Komputer treningowy Polar V800
        Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7
        Specjalny kabel USB
        Instrukcja obsługi Polar V800

30 innych produktów w tej samej kategorii: