Inov-8 Roadclaw 275, Standard Fit

Nowy

 Nowy but szosowy ze stajni inov-8 Roadclaw. Jak producent pisze - wzięto wszystko co najlepsze z doświadczeń w górskim bieganiu, by  stworzyć mocny but szosowy z doskonałą przyczepnością do asfaltu, który, jak wiemy, bywa różnej jakości. Bez względu na stan podłoża, Roadclaw jest mistrzem na tym terenie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

519,00 zł

Opis

Grubość warstwy amortyzującej 2 strzałki
Kopyto Standard Fit
Typ gumy bieżnika tri-c
Dodatkowe elementy podeszwy dynamic fascia band; power-flow
Typ podeszwy roadclaw
Drop 8 mm
Waga katalogowa 275g (rozmiar 42)
Przeznaczenie asfalt, miasto, leśne ścieżki, hala

Więcej informacji

Z technologii wykorzystano POWER-FLOW - pianka zapewnia 10% więcej ochrony przed wstrząsami i oddaje 15% więcej energii przy odbiciu w porównaniu ze zwykłą podeszwą. Pokrycie spodu podeszwy mieszanką gum TRI-C zwiększa wytrzymałość  w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie, a w śródstopiu daje przyczepność i elastyczność.
System sznurowania połączony jest z poliuretanową siecią pasów okalających śródstopie, co poprawia stabilizację w czasie biegu. Cholewka ma anatomiczny kształt dopasowany do stopy. Ich lekka waga i sprężystość sprawiają, że inov-8 Roadclaw świetnie się nadają na treningi szybkościowe.
Konstrukcja tego buta daje pewność i komfort biegu nawet na asfalcie wymagającym robót drogowych...

Standard.png

Standard / Natural

Bazujące na naturalnym kształcie stopy. Szeroki przód daje sporo miejsca na palce, co zmniejsza ryzyko obtarć. Stabilność dzięki dobrze trzymającej cholewce. Sprawdzają się również przy dużych prędkościach.

Trzy rodzaje mieszanki - największa uniwersalność

Średnia trwałość ok. 1600 km na naturalnej nawierzchni. Okolice pięty, zewnętrzna część stopy i nasada palców pokryte są gumą endurance o najwyższej trwałości, natomiast na samym przedzie i na wewnętrznej części śródstopia użyto gumy o nieco niższej trwałości, dającej natomiast najlepszą przyczepność. Na bokach zastosowano mieszankę o zwiększonej twardości by pomóc przy pokonywaniu trawersów.

fascia_band.png

Fascia Band

Element podeszwy układający się wzdłuż rozcięgna podeszwowego - centralnie od pięty w kierunku palców. Wspomaga pracę rozcięgna w czasie biegu i opóźnia zmęczenie stopy.

POWER-FLOW

Zapewnia 10% więcej amortyzacji i o 15% więcej odzyskanej energii przy odbiciu niż standardowe podeszwy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: