Inov-8 X-Claw 275 Men, Standard Fit

Nowy

1260834135_1.gif X-claw 275 to nowy model terenowego buta w stajni inov-8. X-claw czyli "crossowy pazur" - agresywny bieżnik nie pozostawia złudzeń na jaki teren jest przeznaczony.

Więcej szczegółów

499,00 zł

-50,00 zł

549,00 zł

Opis

Grubość warstwy amortyzującej 2 strzałki
Kopyto Standard Fit
Cholewka DWR
Typ gumy bieżnika dual-c
Dodatkowe elementy podeszwy fascia band; power-flow
Typ podeszwy x-claw
Drop 8 mm
Waga katalogowa 275g (rozmiar 42)

Więcej informacji

Mocne gumowe kolce w kształcie trójkątów dają poczucie pewności w błotnistym, szutrowym, trudnym terenie. Podeszwy szybko czyszczą się z błota. Mocna konstrukcja, większy drop (8 mm), komfort i ochrona przy zachowaniu lekkości i elastyczności. Idealny but dla cięższych biegaczy lub chcących czuć się pewniej na szlaku.

Technologia PowerFlow w podeszwie zapewnia 10% więcej amortyzacji i o 15% więcej odzyskanej energii przy odbiciu niż standardowe podeszwy.

Standard.png

Standard / Natural

Bazujące na naturalnym kształcie stopy. Szeroki przód daje sporo miejsca na palce, co zmniejsza ryzyko obtarć. Stabilność dzięki dobrze trzymającej cholewce. Sprawdzają się również przy dużych prędkościach.

Durable water repellent

Wysokiej jakości powłoka stanowiąca dodatek do tkanin, chroniąca przed wilgocią. Tworzy cienką, hydrofobową powierzchnię na materialne, zapewniając nieprzedostawanie się wody do środka. Co ważne, nie zmniejsza oddychalności tkaniny pod sobą.

fascia_band.png

Fascia Band

Element podeszwy układający się wzdłuż rozcięgna podeszwowego - centralnie od pięty w kierunku palców. Wspomaga pracę rozcięgna w czasie biegu i opóźnia zmęczenie stopy.

Dual-C

Stosowana w butach serii Oroc i Mudclaw. Mieszanka lekkiej gumy bieżnika (sticky) tworzącej bieżnik oraz twardej (endurance) okalającej kolce (wprzypadku Oroc'ów) lub najbardziej wystające elementy podeszwy(Mudclaw).

POWER-FLOWZapewnia 10% więcej amortyzacji i o 15% więcej odzyskanej energii przy odbiciu niż standardowe podeszwy.Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: