PowerGym ISO POWER

Nowy

Napój izotoniczny uzupełniający witaminy i minerały, zapewniający maksymalną wydajność, oraz zapobiegający skurczom mięśni.

Więcej szczegółów

9,00 zł

Więcej informacji

Podczas wysiłku tracimy spore ilości wody, sodu i potasu, co oznacza znaczny spadek wydajności, oraz długotrwałe upośledzenie funkcji mięśni i ścięgien.

Isopower przeznaczony jest do sportu zawodowego. Zawiera on odpowiednie ilości sodu i potasu, które okazały się skuteczne w badaniach naukowych w celu odpowiedniego nawodnienia organizmu.

Sód jest ważnym składnikiem, ponieważ stymuluje zarówno wchłanianie glukozy i wody w jelicie cienkim, jest najbardziej sprzyjający zewnątrzkomórkowym jonom nawadniającym. Wymiana jonów potasu jest najważniejszym procesem, jeśli chodzi o zastąpienie wody w wewnątrzkomórkowych przedziałach, formuła ta pozwala również na prawidłowe nawodnienie.

Zawartość sodu w Isopower jest wyższa niż w większości konwencjonalnych napojów na rynku, które zawierają niewielkie ilości sodu niewystarczające do osiągnięcia efektu nawadniającego organizm.

Dzięki najnowszej formule Isopower oraz zawartości przeciwutleniaczy takich jak witamina C, E, selenu, Pycnogenolu, które zwalczają nadmiar wolnych rodników, wytwarzanych podczas wysiłku, przez które wydajność naszego organizmu w trakcie wysiłku gwałtownie spada.

Wykazano, że Pycnogenol, naturalny przeciwutleniacz, ma szybkie wchłanianie i działanie przeciwzapalne w treningu. Zapobiega to także bolesnym skurczom i bólom mięśni w trakcie i po wysiłku.

Włączenie węglowodanów i L-glutaminy pomaga zwiększyć wchłanianie wody i sodu, które również dostarczają energii podczas wysiłku, opóźniając powstające w trakcie wysiłku uczucie zmęczenia. Ze względu na wysoką zawartość sodu tego preparatu należy zwrócić się do lekarza, jeżeli wcześniej stosowana była dieta o niskiej zawartości sodu.


Dawkowanie:
40 g. (3 miarki) w 500 ml. wody. Przyjmować przed, w trakcie lub po treningu aby zapobiec odwodnieniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Wartości odżywcze w 100 g:

    białko 1,57 g
    węglowodany 88 g
    tłuszcze <0,5g

Energia: 358 kcal/100 g 1498 KJ/100 g

Substancje dodawane na 100 g:

    chlorek sodu 2,48 g
    cytrynian potasu 1,34 g
    l-glutamina 1290 mg
    fosforan dwuwapniowy 654 mg
    pycnogenol 390 mg
    węglan magnezu 330 mg
    witamina C 200 mg
    niacyna 40 mg
    żelazo 35 mg
    witamina E 30 mg
    cynk 25 mg
    kwas pantotenowy 15 mg
    witamina B12 6,25 µg
    witamina B6 3,5 mg
    witamina B2 3,5 mg
    witamina B1 2,75 µg
    kwas foliowy 500 µg
    selen 137,5 µg
    biotyna 125 µg

Opakowanie: saszetka.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii: